Gabionové ploty jsou velmi trvalé – příslušně postavené a udržované mohou přetrvat 50 let.
Projektant Andrzej Wiśniewski


Sciana gabionowa
Nabízené gabiony nyní jsou efektní formou oplocení domu, firmy, dětských hřišť a parků. Estetické hodnoty spolu s obrovskou trvanlivostí zaručují spokojenost a velmi dlouhé období používání bez potřeby údržby. Nabízené gabionové oplocení vzniká ze speciálně naší firmou pro tyto účely projektovaných a vyráběných košů. Použití vodorovných U profilů 20x8x2, a také svislých ocelových prutů Ø 4.8 a metody svařování, zaručuje zachování plné nejvyšší užitkové hodnoty, kterou si gabionové ploty zachovají po celou dobu používání. Díky tomu můžeme zaručit velmi vysokou kvalitu provedení, nepoddajnost a trvalost, jakou nelze dosáhnout u jiných konstrukcí. Další vlastností svědčící ve prospěch našich výrobků jsou speciálně provedené spojovací články (příčné vyztužení). Je třeba si uvědomit, že to je klíčový prvek, rozhodující o kvalitě, pevnosti a bezpečném používání celého gabionového oplocení. V naší technologii probíhá montáž těchto elementů bez vrtání do U profilu, s použitím speciálně připravených, dodatečných otvorů ve vodorovné liště. Toto řešení zaručuje jako jediné, zachování nepoddajnosti nutné k udržení rozměrů koše a zajišťuje plnou bezpečnost používání. Díky výše uvedeným přednostem, zákazník získává jistotu, že zakoupený gabionový plot mu bude bezpečně sloužit dlouhá léta a že si po celou dobu zachová své vlastnosti.


VYRÁBĚNÉ GABIONOVÉ OPLOCENÍ:

 • ORIGINÁLNÍ A MODERNÍ DESIGN

  Ocelové koše výborně ladí s kamennou výplní různého druhu (rula, granit, syenit, čedič), stále častěji se používají také kusy skla s nasvícením LED. Možnost práškového lakování. Různorodost vyplňujícího materiálu umožňuje přizpůsobit oplocení ke každé architektuře.

 • MODULOVÁ KONSTRUKCE

  Spojování libovolného počtu prvků. Možnost získat gabionové konstrukce neobyčejných forem a tvarů.

 • PEVNOST A ODOLNOST

  Použitá metoda svařování, odpovídající tloušťky vodorovného U profilu C20x8x2 a prutů Ø 4.8, zaručují nejvyšší trvanlivost konstrukce, kterou nelze získat v konstrukcích svařovaných tlakem a v jiných systémech. Antikorozní ochrana – žárový pozink v souladu s normou PN-EN ISO 1461.

Udostęnij

naše realizace

ogrodzenie gabionowe z panelamiOgrodzenie gabionowe śląskOgrodzenie gabionowe Krakówogrodzenie gabionowe
Ogrodzenie gabionowe z podmurówkąlakierowane ogrodzenie gabionoweogrodzenie gabionowe mieszanepłot gabionowy Krosnogabiony z panelami PrudnikOgrodzenia gabinowe Wrocław
Ogrodzenie gabionoweGabiony, kamień otoczakGabiony w bełkuGabiony RzeszówKnurów gabionyGabiony Wrocław
PŘÍKLADOVÉ VARIANTY GABIONOVÉHO OPLOCENÍ

1. 1. Gabionové koše montované v řadě.

Toto je nejjednodušší a současně nejčastěji volená forma gabionového oplocení. Při výstavbě plotu se spojují koše stejné nebo podobné výšky až do požadované délky. V této variantě se nemontují boky jednotlivých košů pro zachování požadované pevnosti, namísto nich jsou použity dodatečné spojovací články (příčné vyztužení). Konečným výsledkem takového řešení je jednotná stěna se zvolenými rozměry..

Nabízená očka košů:

 • 5x20cm
 • 5x10cm

 

gabiony w ciągu

2. 2. Gabionový sloupek spojený s podezdívkou.

Dalším často voleným řešením je spojování košů tvořících sloupky a podezdívku. V této variantě jsou v závislosti na potřebách zákazníka, nabízeny další prvky umožňující montáž desek a ohradních panelů.

Výrobek spojovaný s

Tradiční, kompozitní a hliníkové desky – spojované pomocí U profilu nebo úhelníku.

Ohradní panely – systémové připevňující úchyty.

Nabízená očka košů:

 • 5x20cm
 • 5x10cm
gabiony podmurówka

3. Spojení gabionového koše s panelem.

Stejně atraktivní jako předcházející návrhy je varianta, ve které spojujeme gabionový koš s ohradním panelem. Je to dokonalá alternativa pro osoby, kterým kompaktní gabionové ploty připadají vizuálně příliš „těžké“.

Nabízená očka košů:

 • 5x20cm
 • 5x10cm
ogrodzenia gabionowe i panel
MOŽNOST DODAT KOUPENÉ ZBOŽÍ
tel. +48 502 997 729    |    +48 32 729 80 77    |    email : biuro@gablux.pl
Cennik PDF