Gabionové sítě

Pokud  plánujete realizaci vlastní představy s použitím gabionů, zveme Vás k využití naší nabídky gabionových sítí. K výběru Vám předložíme různé varianty, které je možné s úspěchem používat jak pro zahradní architekturu, tak k zesílení svahů v terénu.

Konstrukce z gabionových sítí

Gabion je šestistěnná konstrukce vyrobená ze svařované ocelové sítě, vyplněná kamennou drtí. Gabionové sítě od firmy Gablux se výborně osvědčují při tvoření moderních zahradních prvků (včetně ohrad), stínítek, opěrných stěn, truhlíků na květiny, laviček a dalších. Ve firmě Gablux nabízíme prodej sítí pro všechny, kdo chtějí realizovat vlastní projekt gabionů.

Image

Rozměr ok gabionové sítě

Volba gabionové sítě závisí především na tom, jak velké kamenivo v ní chceme umístit. Doporučuje náš návrh:

  • oko 5 x 10 cm je vhodné pro frakci 63-150 mm,
  • oko 5 x 20 cm je vhodné pro frakci 60-210 mm.

Cena závisí na individuálních faktorech. Pro získání dalších informací a objednání stanovení ceny, Vás zveme ke kontaktu s naší firmou.

Vlastní projekt zahradní architektury z gabionu se určitě stane zajímavým prvkem vzhledu vaši nemovitosti. Pro gabiony od firmy Gablux je typické solidní provedení a odolnost proti vnějším vlivům. Pokud chcete realizovat vlastní představu o využití kamene, je výhodné využít profesionální podporu. Pomůžeme Vám vpřiměření a při volbě nejvhodnějšího druhu kameniva. Naše sítě budou spolehlivě plnit svoji úlohu po mnoho let.